+38 062 388 30 08
+38 066 976 38 38
+38 066 977 63 63
+38 095 557 80 00
Донецкий Государственный университет управления, специальность "Туризм"
20 января 2014
 
  Комментарии:

Далее по теме:

06 февраля 2014
 «Влада Єгипту мала намір ще з 1 листопада збільшити вартість одержуваної на кордоні туристичної візи з 15 до 25 доларів, з метою уніфікації всієї системи видачі віз. Процедури, пов’язані з підвищенням вартості в’їзних віз тимчасово припинені до травня 2014 року», - наголошується в комюніке МЗС республіки.
 
На даний час влада Єгипту вживає усіх зусиль, щоб повернути іноземних туристів, в першу чергу з Німеччини і Росії, на свої курорти, адже туризм - основна галузь єгипетської економіки. В умовах спаду було б нерозумним підвищувати вартість в’їзних віз, тому це питання було відкладено.
 
У 2012 році Єгипет відвідали 11,5 мільйона чоловік, що на 17% більше у порівнянні з 2011 роком. Рекордним же залишається 2010 рік, коли в Єгипті побували 14,7 мільйона іноземців.


02 февраля 2014
 Україна з року в рік приваблює все більше і більше туристів.

За попередніми даними в 2013 році нашу країну відвідали понад 26 мільйонів гостей. Це майже на 1,5 мільйона більше, ніж у 2012 році. В 2012 році також була позитивна динаміка: + 1,1 млн туристів по відношенню до 2011 року. Ця галузь економіки є однією з найбільш динамічно зростаючих і перспективних у світі і Уряд приділяє особливу увагу її розвитку», - сказав Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул.
 
Важливими елементами подальшого розвитку туристичного потенціалу нашої країни є розвиток транспортних можливостей, зокрема, авіаперевезень, розвиток готельної інфраструктури та сервісу, а також популяризація України в світі.
 
Минулого року вітчизняні та закордонні авіакомпанії збільшили кількість рейсів та розширили географію польотів в Україну. Завдяки цьому пасажиропотік через українські аеропорти збільшився у грудні на 15%, а за весь 2013 рік – до 15,1 млн людей або на 7%.
 
У Києві регулярно проводяться міжнародні туристичні форуми та виставки. Важливими складовими майбутньої програми розвитку туризму є визначення туристичної спеціалізації регіонів та створення програм цілорічного відпочинку в Криму, в Карпатах та інших курортних зонах. Багато туристів прибувають в Україну на численні спортивні та культурно-мистецькі акції. «Розвиток сфери туризму створює нові робочі місця та збільшує надходження у бюджет», - сказала Голова Держтуризмкурорту Олена Шаповалова.
 
Вона зазначила, що в 2014 році Державне агентство України з туризму та курортів має завершити розробку Державної цільової програми розвитку туризму та курортів до 2022 року. Основний показник ефективності програми - збільшення в два рази в’їзного туристичного потоку. Передбачається, що кількість іноземних туристів, що відвідують Україну, до 2022 року досягне 50 мільйонів осіб на рік. Кількість робочих місць в українській індустрії туризму збільшиться в 2,5 рази і ця цифра сягне 1 мільйон працюючих.
 
В основу програми закладено наступні статистичні показники: збільшення надходжень до бюджету до 2023 року на 230% до 5 млрд гривен; до 2022 року очікується зростання кількості туристів, подорожуючих усередині країни на 10% щорічно; зростання кількості іноземних туристів, що в’їхали в Україну на 5% щорічно.
 
В 2013 році обсяг платежів від сфери туризму до бюджетів всіх рівнів збільшився порівняно з 2012 роком майже на 13% і перевищив 1,59 млрд гривен. Зокрема, на 8,6% виросли надходження від туристичного збору - 41,7 млн гривен. З 2010 року в туристичній галузі України зростання платежів до бюджету склало більше 66% (в 2010 році платежі від сфери туризму в Україні складали 957 млн гривен).
 
«Для використання кращого європейського досвіду до розробки програми залучено провідних вітчизняних та зарубіжних фахівців сфери туризму. В серпні 2013 року Кабінет Міністрів України схвалив Концепцію державної цільової програми, яка є основою Державної цільової програми. Крім того, Держтуризмкурорт розробляє проект туристичного бренду, який відповідатиме сучасним вимогам і сприятиме просуванню у світі унікальному туристичному потенціалу нашої країни. Наразі відбувається громадське обговорення проекту бренду», - сказала Голова Держтуризмкурорту Олена Шаповалова.
 
Голова Держтуризмкурорту зазначила, що важливим елементом просування України в світі є проведення спортивних заходів міжнародного рівня. Так у серпні 2013 року Україна успішно провела юнацький Чемпіонат Європи з баскетболу 2013 (U-16), який за оцінкою ФІБА визнаний кращим за всю історію існування чемпіонату. В 2014 Україна отримала право провести загальноєвропейський чемпіонат з баскетболу серед національних команд для юнаків віком до 18 років.
 
Наступним важливим кроком стане проведення в 2015 році Чемпіонату Європи з баскетболу. Також Україна подала заявку на проведення Зимових Олімпійських ігор-2022. Окрім того в Україні протягом 2014 року пройдуть щорічні яскраві фестивалі та ярмарки, які займають гідне місце на туристичній карті Європи
 
В 2013 році ЮНЕСКО включив до списку Всесвітньої культурної спадщини дерев’яні церкви Карпатського регіону та Стародавнє місто Херсонес Таврійський. У грудні 2013 року Петриківському розпису надано статус Всесвітньої нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.
 
«Всі ці події надають додаткового поштовху сфері туризму в Україні. Туризм сьогодні - це не тільки гарна природа чи архітектура, це, насамперед, сучасна інфраструктура, високий рівень сервісу. А досягти цього можливо лише за умови залучення інвестицій до найбільш привабливих туристичних напрямків в кожному конкретному регіоні. І тут важливим інструментом є розвиток партнерських відносин держави та туристичного бізнесу, а також забезпечення дерегуляції підприємницької діяльності в туризмі та залучення інвестицій в галузь», - зазначила Голова Держтуризмкурорту Олена Шаповалова.


Cloudim - онлайн консультант для сайта бесплатно.