Обручка та весільний манікюр

Найбільш хвилюючий момент у весільній церемонії – обмін обручками. На руки нареченої і нареченого спрямовані камери, погляди близьких і гостей. У такий момент хочеться, щоби нігті виглядали ідеально.

Стилісти мають в арсеналі низку порад, як досягти результату красивих, доглянутих рук у стресовий передвесільний період.

По-перше, це підготовка рук за кілька тижнів до урочистої події. У салоні Vanille пропонується парафінотерапія для рук та інші приємні СПА-процедури, повний перелік яких можна знайти на сайті: www.vanille.rv.ua. Що стосується домашнього догляду – варто не забувати про користування кремами, оліями та масками. Усього кілька хвилин на день – і ваша шкіра отримуватиме необхідне зволоження та живлення. Якщо весілля планується у холодний сезон, то не варто нехтувати рукавичками.

Напередодні церемонії робимо художній манікюр та обираємо весільний розпис нігтів. Деякі жінки спеціально перед весіллям здійснюють нарощування, щоби виконати складний дизайнерський художній манікюр, який пасуватиме до весільного вбрання. Втім, стилісти радять використовувати пастельні тони, наприклад, бежевий, персиковий або колір ніжної гвоздики чи обмежитись французьким манікюром. Пам’ятаємо, що використовуючи світлі кольори, ми підкреслюємо стан шкіри рук. Цього роки лідируючі позиції займає голубий колір для манікюру. При цьому форма нігтів повинна бути ніжною, ледь закругленою, а довжина мінімальною. Холодний голубий колір пасуватиме до обручки з білого золота.

Багато жінок віддають перевагу яскравим акцентам, обираючи для весільного манікюру класичний червоний колір нігтів або яскравий розпис нігтів. Стилісти радять, обираючи художній манікюр до весільної церемонії, не використовувати відтінки весільного букета, адже це ознака поганого смаку. Окрім того, на фотознімках нігті зливатимуться з квітами. Саме це є частою помилкою жінок у процесі підготовки до церемонії.

Що стосується форми – вона може бути як закругленою, так і квадратною чи прямокутною, єдиний неприпустимий варіант – це гострі нігті. Якщо ви любитель «котячих» нігтів, на час весілля бажано про цей варіант забути. Довжину радять використовувати якомога меншу. Окрім того, коротенькі нігті будуть зручними  у післявесільній подорожі.

Інколи у весільному образі акцент спрямований саме на нігті – тоді щаслива наречена заздалегідь обирає ескіз для розпису, погоджує зі своїм майстром і виділяє дещо більше часу для проведення у салоні краси. Популярним серед наречених є весільний розпис у вигляді троянд, малюнки природи на білому фоні, та строгі абстракції. Втім, деякі весільні церемонії відбуваються у неформальній обстановці і наречена може дозволити собі веселий художній манікюр, інколи навіть жартівливого характеру. Зрештою, весілля – це особисте свято пари людей, і ані вказівки стилістів, ані поради близьких, не мають псувати початкових задумів.

Оставить ответ

Вы можете использовать эти HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>