+38 062 388 30 08
+38 066 976 38 38
+38 066 977 63 63
+38 095 557 80 00
Главная / Шоппинг / Особливості твердопаливних котлів

Особливості твердопаливних котлів


23.04.2017 13:46 360
РЕКЛАМНЫЙ БЛОК 3

Твердопаливний котел Корді АОТВ - 12 Твердопаливні котли можна поділити на кілька видів за матеріалом виготовлення, типом згоряння і видами палива.

Ви можете вибрати чавунний твердопаливний котел або сталевий. Перший характеризується довготривалим терміном експлуатації. Він зібраний із кількох автономних секцій, тому легше піддається ремонту. Може працювати як на дровах, так і на антрациті. Другий підвид характеризується тим, що коштує порівняно недорого і має невелику вагу. Краще працює у закритій системі з примусовою циркуляцією.

 

Котли твердопаливні можуть бути енергонезалежними – призначені для роботи в системі з природною циркуляцією. Якщо відключиться енергопостачання, то котел продовжує працювати. Енергозалежні котли працюють з постійним підключенням до мережі. Якщо вимикається світло, то система перестає працювати.

Котли на дровах можна розділити на види за типом згоряння. Система звичайного горіння полягає у тому, що паливо згоряє, а натомість виділяється енергія. Через стіни теплообмінника вона відправляється в загальну систему опалення. А піролізний котел твердопаливний за структурою більш складний. Під дією високої температури внаслідок згоряння палива виділяється піролізний газ. Він змішується з вторинним повітрям і згоряє в камері згоряння. При такій схемі цикл згоряння палива збільшується до 24 годин, тобто втричі більше ніж у звичайних котлах. Внаслідок спалювання вони утворюють меншу кількість сажі та попелу.

Якщо ви вирішили купити твердопаливний котел в Dolar.if.ua, то варто вибрати той, який за видом палива підходить вам найбільше. Є котли для спалювання великої фракції (для великих приміщень), для гранульованого палива. Вирізняються також універсальні твердопаливні та універсальні багатопаливні. Та найбільша перевага кожного із видів і підвидів котлів на дровах – екологічність і безпечність в роботі.

РЕКЛАМНЫЙ БЛОК 4

Твердопаливні Котли

«Особливості твердопаливних котлів» - Похожие страницы

Нет записей


Комментарии отсутствуют
Добавление комментариев доступно только зарегистрированным пользователям
© 2013 «Евролюкс-Групп» туристическая компания